Prodej náhradních dílů

Zkoušky MIRA prokázaly, že Originální díly Ford mají vyšší odolnost proti korozi než testované neoriginální díly. Např. na originálním blatníku pro Ford Focus nebyly při zkoušce po 144 hodinách zjištěny známky koroze základního kovu, zatímco na neoriginálním dílu se za stejných podmínek objevila rozsáhlá koroze. Používání Originálních dílů Ford tedy zaručí, že si váš vůz uchová lepší vzhled po delší dobu. 

Montáž Originálních dílů Ford rovněž zajistí pokračování záruky Ford na prorezivění karoserie na rozdíl od neoriginálních dílů, protože na vozidlo opravené těmito díly nemůže být nadále poskytována záruka.
 
Nejen Ford testuje Originální díly Ford. Testy provádí i nezávislé sdružení Motor Industry Research Association (MIRA). Téměř ve všech případech výsledky zkoušek ukazují, že z hlediska lícování, kvality povrchu, chování při střetu s chodcem i protikorozní odolnosti předčí Originální díly Ford testované neoriginální díly. Můžete se o tom sami přesvědčit na stránkách www.parts-testing-results.com. 
 
Pokud si vyberete Originální díly Ford, poznáte to na svém voze – nejen podle chování při havárii, ale i podle nepřehlédnutelného označení. Mnoho Originálních dílů Ford je zřetelně označeno obchodní značkou Ford na viditelném místě, a tedy se můžete spolehnout, že při opravě byly použity díly, které jste požadovali.
 
Teď už víte, že Originální díly Ford nabízejí mnohem víc než jen dokonalý vzhled. Umožňují obnovit váš vůz do původního stavu před havárií a dále:  
  • zajišťují základní ochranu vás, vašich spolucestujících i chodců
  • udržují v platnosti záruky poskytované na váš vůz Ford
  • zachovávají odolnost aručují, že oprava nezkrátí životnost vašeho vozu
  • přispějí k uchování hodnoty vašeho vozu při opětovném prodeji
  • lze je snadno poznat podle obchodní značky, jíž je opatřena většina dílů
  • lze je snadno poznat podle obchodní značky, jíž je opatřena většina dílů
Stačí, když budete vždy trvat na použití Originálních dílů Ford. A po nehodě nezůstane ani stopa.